3 skvělé hry, které by měl vlastnit každý majitel PS4

Pandemie nemá konce, což ovšem pravověrným milovníkům digitální zábavy nemusí příliš vadit. Považte sami – alespoň se ostatním nemusíme vymlouvat, proč netrávíme více času ve společnosti lidí z masa a kostí; a naopak můžeme bez výčitek eliminovat záporáky, zachraňovat nebo ničit virtuální světy, skládat puzzly všeho druhu a vůbec se bavit, co hrdlo ráčí. Ale co když dojde herní inspirace? Pokud máte pocit, že už jste hráli a dohráli téměř vše, co hrát a dohrát lze, pořiďte si některý z následujících titulů. Anebo rovnou všechny, protože času na hraní ještě bude víc než dost.

GTA V

Čím jiným začít než hrou, která se honosí titulem „nejprodávanější“? GTA V je sice „stařík“, protože se na pulty dostala již v roce 2013, ale přesto se jí ročně prodají miliony kusů. Podle většiny milovníků série jde o nejlepší díl a každý, kdo ho z nějakého důvodu minul obloukem, by měl tento nedostatek napravit. Otevřený herní svět, tři různorodé postavy a nekončící akce v rámci zábavných i pořádně vyostřených misí, to jsou pádné argumenty, proč si mít GTA PS4 vždy po ruce.

Spider-Man: Miles Morales

Zasněženým New Yorkem zmítá boj mezi dvěma mocenskými skupinami a jediný, kdo může situaci zvrátit, je superhrdina v pavoučí masce. Petera Parkera v ní však nenajdete, nejnovější Spider Man PS4 se odehrává v paralelní realitě a ústřední postavou je poměrně nová, leč velmi sympatická postava. Brooklynská rodák Miles Morales ovládá bio-elektrické schopnosti a slibuje vynikající hratelnost. Titul je perfektní volbou i pro hráče, kteří na sobě nemají vytetované ikonické logo Marvel.

Ghost of Tsushima

Závěr patří samurajům. Kdo si zamiloval Assassin’s Creed a současně nedá dopustit na staré Japonsko, okamžitě kouzlu velkolepé akce propadne. Ghost of Tsushima se odehrává na ostrově Cušima, kde hrstka statečných japonských bojovníků odvrací krvelačné mongolské nájezdníky. Vizuální pastva pro oči je ještě o chloupek hratelnější než asasínská předloha a komplexní souboje nikdy nepřestávají bavit. Jednoznačně patří mezi nejlepší hry na PlayStation 4 a dělá poctu samurajským filmům, a to i navzdory několika drobným technickým nedostatkům.

Dovednosti

, ,

Zveřejněno

24. 11. 2020