Jak na vrácení peněz za Cyberpunk 2077

, , ,

Cyberpunk 2077 byla velmi očekávaná hra, která vyšla teprve nedávno. Přesto schytala velmi tvrdou a oprávněnou kritiku hned na začátku. A to především od majitelů konzolí PlayStation 4 a Xbox One. Hra na nich neběží plynule, propadá se FPS a jsou problémy s texturou. Vývojáři už však uznali svou chybu a postupem času se pokusí některé chyby opravit pomocí patchů. A zároveň umožňují uživatelům hru vrátit a dostat peníze zpět. 

Pokud máte hru na fyzickém nosiči, můžete nárokovat vrácení peněz přímo u svého prodejce. Pokud byla zakoupena digitálně, je nutné vyžadovat vrácení u podpory PlayStationu. A jak na to?

Přejděte na web podpory PlayStationu. Najděte a klikněte v textu na odkaz „Kontaktujte nás“. V novém okně, které vám vyskočí, zvolte možnost „Vrácení peněz a zrušení transakce“. Vyskočí vám formulář, který vyplníte a odešlete. Ukáže se vám vaše „Support ID“, to si někam zapište a poté klikněte na další. Zobrazí se vám otázka, jestli chcete mluvit s opravdovým agentem. Zde zvolte „ano“. Poté tento agent rozhodne o tom, jestli máte nárok na vrácení peněz.

Je dobré si uvědomit, že nikde není zaručeno, že vám peníze vrátí. To záleží na konkrétní situaci a agentovi. Každopádně za zkoušku nic nedáte.

Dovednosti

Zveřejněno

6. 1. 2021