Máte doma hráče? Víme, čím ho potěšit!

, , , ,

Vybrat dárek, který by potěšil hráče, se nemusí na první pohled zdát náročné. Ale nenechte se zmást, zvlášť pokud vy sami nejste aktivními hráči, svět videoher je mnohem větší, než si pravděpodobně myslíte. Základní věcí, kterou musíte udělat, než vyrazíte nakupovat, je zjistit si, na čem váš blízký vůbec hraje. Možností je hned několik – počítač nebo konzole XBox, Nintendo a Playstation. Někomu, kdo je pravidelně hraje na konzoli, hrou na počítač radost pravděpodobně neuděláte. Podívejme se společně na tipy na dárky pro vášnivé hráče.

 

Hra

Tohle je dárek, který nezklame nikoho. Důležité je zkontrolovat si na jaké platformě hraje. Například hry na Playstation vám nikdy nebudou fungovat na počítači. Poté si ještě zjistěte, jaké hry už vlastní. Tím zabráníte tomu, že byste omylem koupili takovou, kterou už má. Zároveň si tím i zjistíte, jaké hry ho vůbec baví. Pak stačí vybrat hru v podobném stylu nebo žánru. S tím vám budou v obchodě jistě schopni pomoci.

 

Příslušenství

Příslušenství navíc zpravidla zlepší herní zážitek. A výběr je velmi široký. Například můžete koupit druhý ovladač ke konzoli, protože v základním balíčku bývá téměř vždy jen jedna. Druhá konzole umožňuje hraní kooperativních her, tedy hraní více hráčů najednou. Navíc vždycky se hodí mít jeden rezervní ovladač. Nikdy nevíte, co se tomu prvnímu stane.

Zajímavým dárkem můžou být i Brýle Playstation VR. Toto vybavení umožňuje využití virtuální reality. Váš blízký tedy nebude hru jen hrát, ale přímo se v ní ocitne. Což je velké přání mnoha hráčů.

Pokud kupujete příslušenství k počítači, je jejich správný výběr velmi podstatný. Nákup kvalitní pevné klávesnice s podložkou na zápěstí nebo správně tvarované myši, může ušetřit hráčům mnoho možných zdravotních problémů, které se mohou po dlouhém a pravidelném hraní objevit.

 

Ostatní předměty s motivy her

Dalším zajímavým tipem na dárky pro hráče jsou různé předměty s motivy jejich oblíbených her. Může to být například hrnek, klíčenka, tričko nebo podložka pod myš. Podobných věcí najdete v obchodech i na internetu plno.

Možností je také nákup akčních sběratelských figurek. Zpravidla se jedná o figurky postav ze hry. Jedná se o skvělý doplněk pro hráčskou místnost.

Dovednosti

Zveřejněno

18. 12. 2020