Nuda doma? Tyto hry vás rychle zabaví

, , , ,

Každý zná ten nepříjemný okamžik, kdy ho dožene nuda. Všechno se zdá být nezábavné a zpravidla moc složité. Na takové chvíle jsou nejlepší nenáročné a veselé hry, které nemají složitý příběh a je lehké je dohrát. Dokonale vyplní váš čas i na cestách, nebo když musíte někde déle čekat. A jaké hry jsou?

 

Tetris 99

Existuje málo lidí, kteří by neznali Tetris. Je to již herní klasika, jejíž jednotlivá kola nejsou kdovíjak dlouhá. Ideální na vyplňování hluchých míst. Jediné, na co je dobré si dát pozor, je její návykovost. Naprosto nečekaně můžete zjistit, že těch několik minut, které jste chtěli hře dát, se proměnilo v několik hodin.

 

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons

Ideální hra na trávení času v čekárnách nebo při čekání na autobus. Hra je totiž velmi klidná a hlavně se odehrává v reálném čase. Na výsledek jakékoliv akce si tedy musíte počkat, občas i několik hodin.

 

Harvest Moon: Mad Dash

Mad Dash je spin-off populární série Harvest Moon. A od svého originálu se dost liší. Nejedná se totiž o RPG, ale arkádovou hru. Je rozdělena do mnoha úrovní, které musíte postupně procházet, formátově připomíná mobilní hry. Ideální na okamžiky nudy, kdy nechcete hrát nic složitého.

 

Rocket League

Rocket League (PS4)

Rocket League je oddechová závodní videohra, které doceníte především po náročném dni v práci nebo ve škole. Kdo by si nechtěl vyzkoušet spojení rychlých aut a fotbalu. Ve futuristických arénách se totiž budete pokoušet dávat góly svým soupeřům v našlapaných raketových autech. 

 

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

Další nenáročná arkádová hra, která svým obsahem nadchne sportovní fanoušky. Ocitáte se totiž ve skateboardové soutěži, kde se svými triky musíte porazit své soupeře. Je to velmi rychlá a napínavá hra, navíc každé kolo trvá maximálně dvě minuty. Tudíž rozhodně udrží vaši pozornost.

 

 

 

Dovednosti

Zveřejněno

21. 4. 2021