Výborné hry, za které nemusíte platit

, , , ,

Některé kvalitní hry můžete sehnat i zadarmo. Možná to někomu nemusí znít reálně, ale je to tak. Máme pro vás 5 tipů na hry, které v mnohém mohou překonat své placené konkurenty. 

 

Apex Legens

Jedna z her, která se již stala legendou v žánru Battle Royale. Těsně po vydání se stala celosvětovým hitem a dodnes je zajímavou hrou. V průběhu hry sbíráte po mapě různé věci, zabíjíte jiné hráče a snažíte se přežít. To všechno zatímco se herní prostor zmenšuje. Nejzajímavější na celé hře jsou její unikátní hrdinové a jejich schopnosti. Celkově je hra velmi svižná a nenudí, což z ní může udělat velmi návykovou věc.

 

Gwent: The Witcher Card Game

Gwent byla původně minihrou v rámci hry Zaklínač. A její popularita byla velká, hráči trávili mnohdy celé hodiny jen jejím hraním. A to samozřejmě neuniklo ani vývojářům. Ti poté ze zábavné minihry udělali zábavnou hru. Gwent je výjimečný i ve světě karetních her. Souboje poskytují velký prostor pro taktizování a to celé v obalu velmi kvalitní grafiky. Na hráče čekají velmi efektní souboje. Navíc vývojáři hru neustále vylepšují a obohacují o nové prvky. Fanoušky tohoto stylu hry rozhodně nezklame.

 

Brawlhalla

Hra, která se velmi podobá Super Smash Bros. I zde se hráči mlátí a snaží se navzájem shodit z mapy. A právě v této jednoduchosti je její největší síla. Jakmile ji zapnete, je velmi těžké ji vypnout, zvlášť pokud hrajete s přáteli. Zábava se pak posouvá na novou úroveň. Velkou výhodou této hry je, že je dostupná na mnoha platformách. A dalším plus je velmi barevná a stylizovaná komiksová grafika. To rozhodně prohloubí váš zážitek z této hry.

 

EVE Online

Toto bude zážitek pro každého fanouška sci-fi a cestování mezi hvězdami. MMO Eve Online nabízí velmi věrohodný vesmírný zážitek a to již od roku 2003. Od té doby se neustále vyvíjí a díky své kvalitě si získal velkou komunitu fanoušků. Ve hře se ocitáte v roli pilota vesmírné lodi. A po úvodním tutoriálu si v tomto světě můžete dělat v podstatě co chcete. Můžete být pirát, velet válečné flotile, být strážce zákona, obchodník nebo těžit minerály v pásu asteroidů. Detaily, do kterých hra zachází, jsou až neuvěřitelné. Čeká vás zde přes pět tisíc slunečných soustav a neuvěřitelně podrobně vytvořená ekonomika. Rozhodně to není hra na dva dny – všechno prozkoumat vám zabere mnoho času.

Jako jediná hra ze seznamu vás bude nutit do měsíčních poplatků. Pro někoho bude příjemné zjištění, že můžete platit i v herní měně. Pokud byste chtěli hrát bez jakéhokoliv placení, je to možné, ale obsah bude velmi omezen.

 

Path of Exile

Path of Exile je jeden z nejpovedenějších projektů ve světě akčních izometrických RPG. Ve hře se ocitnete na temném kontinentě Wraeclast a vyberete si jednoho ze šesti hrdinů. Navíc možnosti customizace jsou rozsáhlé, vaši postavu si budete moci upravit přesně podle vašich představ. Poté vás čeká cesta za novými schopnostmi, které vám umožní zesílit a porazit své nepřátele – skupinu, která vás v minulosti zradila. Čeká vás mnoho vizuálně zajímavých a krvavých soubojů. Máte i možnost zakoupit různé prémiové předměty nebo balíčky, která vám pomohou v PvP zápasech s ostatními hráči.

 

Dovednosti

Zveřejněno

19. 1. 2021