10 nejhranějších online her roku 2020

, , , , ,

Rádi hrajete online? Online hry jsou velmi populární a žebříček nejpopulárnějších se rok od roku mění. Paříte mezi aktivní hráče Warcraftu, Minecraftu nebo World of Tanks? Možná budete překvapeni, jaké hry tento rok patří mezi nejhranějších. Níže se můžete podívat na seznam 10 nejoblíbenějších online her tohoto roku.

1. PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) – přes 50 milionů hráčů

Tato hra je velmi oblíbená zejména kvůli grafice a situacím, kdy je mapa a mise přiřazena více nepřátelům, kteří se ukrývají. Hráči vyhrají hru, pokud přežijí situaci a zabijí všechny skryté nepřátele.

2. Fornite Battle Royale – 39 milionů hráčů

Tato hra je určená pro XBOX, iOS, PC i Android, a stále vede v číslech a dramatických efektech. Je populární zejména pro pány, zatímco PUBG je populární pro obě pohlaví. Tato hra má více funkcí, vybavení a herní fáze s mnohem větším počtem hráčů.

3. Apex Legends – 50 milionů onine hráčů/měsíc

Apex Legends je určený pro Microsoft Windows, PlayStation 4 a XBOX. Tato hra má šest hráčských týmů se třemi hráči ve skupině, kteří zůstali na ostrově, aby zničili další zdroje a zbraně, aby mohli bojovat proti jiným týmům.

4. League of Legends (LOL) – 27 milionů hráčů

Je to multiplayerová akční hra s RPG pro XBOX, iOS, PC a Android. Zde mají hráči veškerou kontrolu nad výběrem svých šampionů, kteří mohou později v konkurovat jiným šampionům. Má ohromující grafiku a nabídne mnoho vzrušení na každé úrovni a v každé jednotlivé hře.

5. Counter-Strike: Global Offensive – 32 milionů hráčů

Hra pro XBOX 360, OS X, Microsoft Windows, Play Station 3 a Linux. Counter-Strike je klasika, bojujete za teroristy nebo proti nim, taktizujete a užíváte si perfektní zápal hry.

6. HearthStone – 29 milionů hráčů

Hra pro XBOX, iOS, PC a Android. HearthStone byl malý projekt Blizzard Entertainment pro experimentální účely, ale jeho popularita se masivně zvedla. Cílem je zde sbírání karet, každá z karet se používá ke snížení zdraví a života soupeře, který vyhraje hru.

7. Minecraft – 91 milionů online hráčů

Hra pro Microsoft Windows, Mac OS a Linux. Získala si celosvětovou komunitu hráčů, zejména díky unikátnímu světu, který doposud neměl obdoby. Nabízí mnoho prostoru pro kreativitu a neomrzí ani po dlouhých hodinách hraní.

8. DOTA 2 – 5 milionů hráčů

Hra pro Microsoft Windows, Mac OS a Linux. DOTA 2 vállí zejména na vlnách esportu, kde mnoho hráčů soupeří, kdo je nejlepší.

9. The Division 2 – 63 tisíc prodaných konzolí

Hra pro Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One. Hraje se z pohledu třetí osoby a hra se odehrává ve Washingtonu DC, kde vypukne občanská válka mezi přeživšími a darebnými skupinami záškodníků. Ve hře mohou hráči spolupracovat na dosažení cílů.

10. The Splatoon 2 – 5 milionů hráčů

Hra pro Vii U, zde hráči ovládají antropomorfní chobotnici známou jako Inklings – a později Octolings, a používají barevný inkoust k útoku na soupeře a jasné cíle.

Zdroj: https://sportsshow.net

Dovednosti

Zveřejněno

14. 6. 2020