České titulky pro Assassins Creed Valhalla

, , ,

Assassin´s Creed Valhalla byla velmi očekávanou herní novinkou i u nás. Na nové vikingské dobrodružství se čekalo několik let, přesto může být pro některé české hráče zklamáním. 

Společnost Ubisoft si pro české a slovenské hráče připravila nepříjemné překvapení. Nejnovější díl ságy totiž nenabídne české titulky. Spolu s tím se bohužel vyrojily další zprávy, které spekulují o tom, jestli podobný osud nečeká i další hry, na jejichž vydání se teprve čeká. Naštěstí v tomto ohledu lze spolehnout na hráče a fanoušky této hry. Začaly totiž vznikat neoficiální české titulky, které bude možné si do hry stáhnout. Týká se to ale jen PC verze.

A jaké novinky vás ve hře čekají? Ať už ze své z postavy Eivora uděláte muže, nebo ženu, obě pohlaví jsou kanonická. Jak toho tvůrci dosáhli se musíte přesvědčit sami, protože to byla jedna z věcí, kterou nechtěli autoři prozradit. Novým zvířecím společníkem bude krkavec, který se bude hodit na průzkum terénu. Navíc bude vybaven řadou nových schopností. Nechybí ani populární pohled z ptačí perspektivy. Zajímavou změnou je také to, že více než v předchozích dílech, se bude důraz klást na budování vlastního sídla. Už tedy nepůjde jenom o prozkoumávání neustále nových území, ale nově se objeví motivace pro návrat do rodného kraje. 

Dovednosti

Zveřejněno

21. 1. 2022