Jediná herní konzole bez čekání: O Nintendo Switch je zájem obrovský

Konzolím Nintendo Switch se před letošními Vánocemi v Evropě nebývale daří. Dokonce natolik, že zažily prodejně vůbec nejúspěšnější týden v celé historii řady Switch. Co za tímto úspěchem stojí?

Listopad byl rekordní v prodejích nejen v Evropě, ale také v České republice. Oba regiony zaznamenaly prodej více konzolí než v celé její historii. Za úspěchem rozhodně stojí velmi atraktivní bundle konzole Nintendo Switch s hrou Mario Kart 8 Deluxe a tříměsíčním členstvím ve službě Nintendo Switch. Velké úspěchy konzole zaznamenala i přesto, že u nás dávno není novinkou. Původní Switch se zde prodává od roku 2017 a odlehčený Switch Lite od září 2019. Zájem o konzole Nintendo rozhodně také zvedala jejich dostupnost. Jsou i nadále k sehnání – až na novinku Switch OLED.

 

Konzole Nintendo Switch Neon Red/Neon Blue

Konzole Nintendo Switch Lite Tyrkysová

 

Switch OLED

Letos před Vánoci vstoupila do prodeje nová, vylepšená konzole Nintendo Switch OLED. Případní noví zájemci mají bohužel smůlu – zařízení je u nás beznadějně vyprodáno a v nejbližší době se tato situace nezmění. Hráče na nové konzoli láká především lepší OLED displej, který nabídne věrnější barevné podání, lepší kontrast a také větší velikost. Původní 6,2 palcová obrazovka je již minulostí.

 

Dovednosti

Zveřejněno

20. 12. 2021